Válaszra vár

Üveg törmelék

Üveg törmelék került a fűbe.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 80

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lakótelepi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Festékes vödrök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újabb kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére