Megoldott

Nem működik a közvilágítás

A 14. kerületi Tihany utcában napok óta nem működik a közvilágítás a 38-40-es házszám és a Zugkert közti szakaszon. Mivel kötelező csatolni egy képet, ezért csatoltam egyet, amin látszik, hogy semmi nem látszik, mert sötét van.:)
Szuper lenne, ha tudnának tenni valamit a megoldás érdekében.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tihany u. 38

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére