Megoldott

Közvilágítás lámpa nem világít

A 1161 Bercsényi utca 30 sz. ház előtti sárga fényű utcai lámpa nem világít, bár néha felvillan.

A hiba több hete fennáll.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bercsényi u. 30

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanády Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpa világít, probléma megoldva
  • Csanády Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Csanády Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nógrádverőce út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vidámvásár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hősök tere (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére