Megoldott

Járda síkjából kiálló fedlap

Kedves Csapat!
A fotón látható fedlap egyik sarka annyira kiáll a járda síkjából, hogy a botlásoknak, rálépéseknek köszönhetően szép fényesre kopott már. Szeretném kérni az illetékeseket, hogy csereljék ki a fedlapot és kerüljön a járda síkjába, a biztonságos közeledés érdekében.

Köszönöm szépen a munkát előre is.

A fotók 11.24-én készültek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Füvészkert u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Dóra, köszönjük a képet!
    A Járókelő csapat nevében: Garami Marika
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt egy fotó is. Köszönöm!
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére