Megoldott

Méteres illegális szeméthegy - hetek óta

Anonim Járókelő

A jelzett helyre elsőre csak az októberben (!) lezajlott TeSzedd zsákjai kerültek hanyagul ide. Ezt persze senki nem vitte el. Ez után következett az avar, majd a szombati piac hulladékai. A napokban pedig PET-palackok, sitt, veszélyes hulladékok és háztartási hulladék is idekerült. Szégyen! Mindezt persze 100 méterre a rendőrségtől és 50 méterre a (működő?) térfigyelő kamerától. Kérem, hogy sürgősen intézkedjenek és vigyék el az összes szemetet! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a hulladékokat. Már csak a falevelek maradtak. Lezárható megoldottnak! Köszönöm!
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zacskók a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üvegszilánkok a Kiskorona utcai játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes környék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére