Megoldott

Illegális hulladék - lakásfelújítás hulladéka

Anonim Járókelő

Valaki a környező házakban a lakásfelújítás hulladékát egyszerűen lerakta a sarokra. Megjegyezném, hogy alig 20-25 méterre van egy éjjellátós térfigyelős kamerától (gondolom pont nem üzemel). Kérem, hogy vigyék el a hulladékot, mielőtt mások is ide rakják a sajátjukat! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el is vitték! Köszönöm! Lezárható megoldottként!
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétszórt szemét a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére