Megoldott

Hibás sebességmérő

FRISSÍTÉS: 2021.11.29.
Budapest Közút válasza:
"A sebességjelző eszközöket nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti. Javasoljuk az Önkormányzatot felkeresni ez ügyben."

---------------------
Tisztelt Illetékes!

A Reitter - Keszkenő sarkon az északi irányba tartókat mérő sebességmérő tábla hibás, véletlenszerű adatokat mutat, gyakran 100-200 km/h kategóriában.

Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 131

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta megjavult/megjavították, lezárható. Köszönöm!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Reitter - Keszkenő sarkon az északi irányba tartókat mérő sebességmérő tábla hibás, véletlenszerű adatokat mutat, gyakran 100-200 km/h kategóriában. Kérem javítsák. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.29. Budapest Közút válasza: "A sebességjelző eszközöket nem a Budapest Közút Zrt. üz...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Reitter Ferenc utca - Keszkenő utca csomópontban észlelt, hibás sebességjelzővel kapcsolatos bejelentését.

    A sebességjelző eszközöket nem a Budapest Közút Zrt.
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhajlitott tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haris Gergely
    Illetékes: Budapest Közút
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Átrozsdásodott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére