Megoldott

Hiányzó szemetes

Tisztelt Illetékes!

Az Andrássy úton a Bajcsy-Zsilinszky út irányában a Bajza utca metróállomásnál hetek óta hiányzik az egyik szemetes.

Kérem, szíveskedjenek pótolni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 104

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen! :)
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére