Megoldott

Átbillenő aknafedelek

A három aknafedélből a középsőnek a fal felöli sarkára lépve az aknafedél megemekedik, majdnem befordult az aknába a gyalogossal együtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 77

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ferenc Tamási bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Késmárki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére