Megoldott

Kiálló "behajtásgátló" oszlop maradvány

Anonim Járókelő

A XIII. kerület, Gyermek tér 6. szám környékén (a térképen jelölt helyszínen) egy korábban meglévő "behajtásgátló" oszlopnak a földből kiálló maradványai még megtalálhatóak, melyek - főleg éjszaka - baleset veszélyesek mert könnyen megbotlik benne az ember.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyermek tér 5a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Köszönöm.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító parkolóautomata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszttörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Margitsziget / Margit híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére