Megoldott

Villog a lámpa

Az óvoda lámpája villog. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm/ köszönjük a rendkívül gyors munkavégzést! Példaértékű!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A 00092923 sz. bejelentéssel összefüggésben tájékoztatom Önöket, hogy intézményünk a bejelentés tárgyát képező izzót kicserélte, így a bejelentés alapjául szolg
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Cseresznyevirág Művészeti Óvoda Tagóvodájának a medgy-o@kszki.obuda.hu email címre.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kiégett 1 db lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére