Megoldott

Elhagyott autó.

Egy autó várja vissza gazdáját, hogy végre elvigye valaki más háza elől.
Legalább 3 hete már mozdulatlanul áll ez az autó valaki más háza előtt, aki nem gazdája az autónak és engedélyt sem kért tőle a ház előtt hosszan tartó parkolásra.
Szeretnénk felkutatni az autó gazdáját, és megkérni, hogy vigye el az autóját.
Vagy ha már gazdátlan a jármű, akkor kérnénk az illetékesek segítségét az elszállításában.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Rianás u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor lezárható megoldottként.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Közterület. Benne van a nevében. :D Azért mert laksz valahol, nem lesz a tiéd a ház előtti utcarész. :D Közterület használati engedélyt kérhetsz rá, aztán ha megkapod, akkor esetleg mondhatod a magadé...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    A külső oldalon ahhoz se lenne semmi közöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Illem, kedves Norbert. ILLEM!
    Semmi más miatt!
    Nem tudom ön mit szólna hozzá, ha én meg odatámogatnám az ön kerítéséhez a biciklimet.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért kéne bárkit is megkérdeznie arról hogy odaparkolhat-e???? KÖZTERÜLET.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még várjuk meg a rendészeti osztály válaszát, de aztán szerintem zárjuk le ezt az ügyet, mert az eredeti bejelentésben szereplő kocsi már nem áll ott, egy másikat viszont napról napra változóan hol od...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Jóember. Érvényes műszakis, forgalomban lévő autóval addig parkol ott ameddig akar. KÖZTERÜLET.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Idő közben (csütörtökön) az autó kicserélődött egy másikra. :O
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Közterületen nem kell engedélyt kérni a tulajdonostól ház előtt parkolásra. (A többiben az általános szabályok vonatkozik rá).
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Nyír utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére