Megoldott

Tökéletes hely 1 sor fának

Tökèletes hely 1 sor fànak

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 38

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Tökèletes hely 1 sor fànak"-ról "Tökéletes hely 1 sor fának"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt az van, hogy konkrétan a kért helyre nem, de 50 méterrel északra ültettek két fát.
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    múlt héten még nem láttam, h újakat ültettek volna
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését. A helyszín alkalmas 7-8 fa ültetésére, felvettük a faültetési listánkba. Várhatóan május 31. napjáig elültetjük a fákat.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    "Tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Babér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pad ülő része leszakítva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párkány utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére