Megoldott

Összetört üveg

Tisztelt járókelők mai napon a 2-es villamos megállóban be van törve a villamos megálló ablaka üvege legyenek kedvesek ki cserélni

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Március 15. tér

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ádám!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen b
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffitis utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Zöldike utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére