Megoldott

Elhullott róka tetem a járdán

Anonim Járókelő

Elhullott róka tetem a járdán a Zöldlomb utca 13-15 és a 17-19 épületek között

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zöldlomb u. 15

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    jaj :(
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tetem már elszállításra került.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A közterületen elhullott állat elszállíttatásáról a Környezetvédelmi Osztály megrendelésére az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. fog intézkedni.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomtalanítás - foglaló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Vöröstorony utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére