Megoldott

Leesett csempe

A Fővám téri aluljáróban a villamospálya melletti falon leesett a csempe.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javított fal:
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy másik bejelentésnél már írták, hogy megcsinálták.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033702-006/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092867

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válasz...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Most tényleg december végéig lesz ez javítva?
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033702-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092867
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A jobb beazonosíthatóság kedvéért erről a falról van szó:
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villogó vészkijárat jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl hangos négyes metro

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére