Megoldásra vár

Kiégett peronlámpák

A Fővám téri aluljáróban a villamospálya feletti lámpasorban több lámpa ki van égve.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033701-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092866

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére