Megoldott

Hetek óta otthagyott balesetes jármű felborult

Ez a suzuki hetek óta a kereszteződés mellett állt, mióta baleseteztek vele.
Azonban a mai reggel már valaki fel is borogatta.
Talán ideje lenne hogy elkerüljön innen.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ipacsfa utca (Közdűlő út)

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Járókelő!

    A közterület felügyelet a tegnapi napon a jelzett járművet elszállíttatta.

    Üdvözlettel:

    Tamás Csilla

    Koordinációs referens

    Hatósági Főosztály - Közterület-Felügyeleti Osztály
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint valami katasztrófa filmben.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva, DE! Az autóból kihullott hulladék ott maradt.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    18. kerület Losonc utca - Opel Zafira

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Losonc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Több hete itt parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sina Simon sétány (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére