Megoldott

Rossz irányba tartó mozgólépcső

Anonim Járókelő

Világos, hogy mivel kimaradt az aluljáró a metróállomás felújításából, nem került az állomásra se felvonó, se kétirányú mozgólépcső, de annak okát nehezen tudom kifürkészni, hogy a két peront összekötő aluljáróban már miért nem felfele jár a mozgólépcső.

Eddig ugyanis felfele ment, elsőre úgy véltem biztos időnként változtatnak irányt, nehogy elkopjon valami, de a matricázásból úgy vélem ezt az állapotot tartósnak gondolták.

Probléma helyszíne
Budapest Árpád híd M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033660-004/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092857

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy a Göncz Árpád városközpo
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ugyan én nem találtam meg az irányjelzést, melyik aluljárót célszerű használni, de ezek szerint a bejelentés tárgytalan.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére