Megoldott

Egy éve elhagyott Daewoo foglalja a suli parkolóját

Óbudán a Pünkösdfürdő u. végén a Dr. Béres József Ált. Iskola Kiserdei telephelyének murvás parkolójában legalább egy éve (lehet másfél is) mozdulatlanul pihen a fotón látható Daewoo, foglalva a helyet (oktatási időszakban reggel rendkívül zsúfolt a környék a gyerekeket kocsival hozó szülők miatt). A kocsi szemeteszsákokkal van megtömve, gumija leeresztett, első lökhárítója hiányzik, szóval nem üzemképes. Talán bejelentette már az iskola is, de nem történt semmi, ezért szeretném most én is jelezni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kocsi 2021.12.31 vagy előtte való valamely nap eltűnt (elvitték?). Az ügy zárható.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogosan foglalja a helyet. Forgalomban van, van kötelezője, és a műszakija is 3 napja járt csak le, de ugye veszélyhelyzet van, ezért jogosan foglalja a helyet.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozdulatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pais Dezső utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére