Megoldásra vár

Hiányzó fa pótlása

Kérem pótolják a hiányzó fát. (Clark Ádám tér, zöldterületi rész)
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092850 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Főkert!

    Jelzett bejelentést illetékességből továbbítom további ügyintézés céljából.

    Kérem a bejelentő felé szíveskedjenek válaszolni a fapótlást illetően

    (e-mail: budapest@jarokelo.hu)

    T
    ...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Tóth Árpád sétány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére