Megoldásra vár

Járda helyett parkoló

Tisztelt Budapest Közút!

Szeretnék érdeklődni, hogy forgalomtechnikai kezelőként hogyan engedélyezhették, hagyhatták jóvá a IX. kerületi Imre utca járdáján a parkolást úgy, hogy konkrétan az ember két lába épp hogy elfér a maradék helyen? 2021-ben tényleg elfogadott megoldás az, hogy kirakunk két "gyalogos forgalom a túloldalon" táblát és autókat parkoltatunk a járdán, miközben számos mélygarázs található a közelben?

Őszintén kétlem, hogy ez megfelelne a Főváros bármilyen stratégiájának és remélem, Önök is érzékelik a jelenlegi kialakítás problémáját.

Kérem, szíveskedjenek felülvizsgálni a forgalmi rendet és biztosítsák a gyalogosok megfelelő, akadálymentes közlekedését a járdán!

Segítségüket, munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Imre u. 2

Hozzászólások

  • Tisztelt Fónai Kende!

    A IX. kerület, lmre utca kerületi tulajdonban és kezelésben álló
    terület, ahol a Fővárosi Önkormányzat kizárólag forgalomtechnikai
    kezelői feladatokat lát el -- megbízott szak
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Imre utcában a Meininger Hotel építéséhez kapcsolódó kiviteli tervek tartalmazták, tartalmazzák, hogy az Imre utcában a parkoló járművek mellett egy normális szélességű
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére