Megoldott

Kicsit elferdült villanyoszlop Penny felé haladva

Szép Jó estét kívánok, elnézést a zavarásukért

A Sibrik Miklós útnál elhaladva a Penny felé haladva a Villanyoszlop Kicsit mértékben meg dőlt, Továbbá a közvilágítás nem világít.

Kérem legyenek szívesek javítás illetve a közvilágításnak az égő cserét elvégezni.

További szép estét,

Tisztelettel

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szél általi hiba kandeláberen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boros Roland
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél a lámpaoszlop alján.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szállás utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére