Megoldott

Graffitis megálló

Kérem takarítsák le az összegraffitizett megállót.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére