Megoldásra vár

Kiégett közvilágítás

Az Örs vezér tere kőbányai buszvégállomásán a 85e volt felszállóhelyén és vele szemben egyaránt kiégett a közvilágítás. Kérem, cseréljék.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033578-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092789
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    -
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Elnézését kérem, korábbi válasz tévesen lett megadva, az okozott kellemetlenségért elnézését kérjük.

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    bkv/bkk
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére