Megoldott

Elhagyott Vw

Vagy fél éve itt áll, 2020.08.06-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fraknó u. 2

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, köszi!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére