Megoldott

Nem karbantartott/üzemeltetett tábla

Tisztelt Illetékes!
A Hegedűs Gyula utca és a Dráva utca kereszteződése mellett van, egy látszólag kerületi üzemeltetésű tájékoztató tábla. Sajnos azonban ez nincs aktualizálva, karban tartva, graffitis is (a képen levő állapot több mint egy éve változatlan) kérem, hogy helyezzenek ide aktuális hirdetményeket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 102

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. a tábla cseréjét 2022.01.31-ig elvégzi.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    "Táncolnak az angyalok, szikráznak a fények, legyen boldog a karácsonyod, s utána
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Benott fa a kerekparuton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált centenáriumi emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget, Centenáriumi emlékmű (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére