Megoldott

Buszmegállóban törött üveglap

Szép napot!

Törött buszmegálló üveglapját szeretném bejelenteni, ami a "Csévéző utca" buszmegállóban van. A 200E és 93-as buszok állnak meg ott (Vecsés irányába).

Köszönettel,
K. Máté

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Csévéző utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Technician
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Kondor Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    513 darabra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: JCDecaux
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: JCDecaux
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére