Válaszra vár

Felesleges kanyarodósáv

A Csörsz utcában több mélygarázs behajtó is van, ezeknek sincs külön kanyarodó sávja. Ezt az egyetlen ilyet pedig illegálisan parkolóhelynek használják.
Lényegében az élet bebizonyította, hogy itt sincs szükség külön forduló sávra, kérem a forgalomtechnika átalakítását. A képen látható állapot mindennapos, volt már olyan is amikor 3 (!) autó állt itt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 37

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt valóban lehet sáv, mert máshol nincs.
    De itt mi indokolja? Erre a kérdésre nem válaszolt a Tisztelt közút.
    Ha a kanyarodósávot nem lehet használni, akkor azért talán jogos a kérdés, hogy miért va...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Tárgyi bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Véleményünk szerint attól még, hogy a többi mélygarázshoz nincs külön kanyarodó sáv, itt még lehet ilyen sáv. A mélygarázsok ne
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére