Megoldott

Kidobott tégla és szőnyeg

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca 122. szám elé valaki a képen látható hulladékot dobta ki. Kérem, szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 122

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, lezárható
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom a tégla azért kellett, hogy ne fújja el a szél. Nagyon előrelátó volt, aki kirakta.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Általában ők szoktak lenni az illetékesek, kérlek nekik küldjétek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére