Megoldásra vár

Kátyúk Óbudán a Csillagszem utcában

Tisztelt Cím,
Óbudán a Csillaghegyi és Kanász utca sarkán múlt héten több kátyút is kijavítottak. Sajnos 1 utcával arrébb, a Csillagszem utcában lévő mély kátyúk nem kerültek javításra. Kérem, mielőbb javítsák ki, mert balesetveszélyesek gyalogosoknak és autósoknak egyaránt.
Köszönettel,
Oláh Viktória

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csillagszem u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00092739 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a Csillagszem utcában található, üzemeltetés keretein belül kezelhető úthibák javítását az Önkormányzat szerződ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Oláh Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt úttestszél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Akácfa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére