Megoldott

Kiégett?

Anonim Járókelő

Az egyik M1 metró jelző tábla világít, valamint a másik 2 db jelzőhöz kábel megy, így valószínűleg tudnak világítani. Ha így van és csak kiégett benne a neon, kérem cseréljék! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033480-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092728

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy olyan új utastájékoztató
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére