Megoldott

Bünti kerül még erre a piros "roncsra"?

Rendszám alapján van még műszakija - vagy vészhelyzetis , de hónapok óta nem fizet a parkolásért, Jó pár csomag van rajta.
? bünti kerül még erre a piros "roncsra"?
Van limit parkolási büntetések terén-ami után egyéb intézkedést tesznek?
Vagy az idők végezetéig maradhat ez itt így?

Környéken nagyon kevés a parkolóhely, ez itt vélhetően nem egy 5. kerületi lakos "gépjárműje"

Budapest, Vadász u. 32, 1054

Gyors válaszukat előre is nagyon köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vadász u. 32

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt. Zárható. Csak volt értelme bejelenteni... ;)

    Igaz a helyén egy fekete német anno prémium szedi össze felé a piros csomagokat. Pár már mellette van a földön, pár még rajta...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    https://magyarorszag.hu/jszp_szuf

    Műszaki érvényesség
    2021.01.08.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére