Megoldott

Hiányos fedél

Anonim Járókelő

XIII.Hollán Ernő utca 16 elött hiányos burkolatú , botlásveszélyes Telekom fedél. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hollán Ernő u. 16

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére