Megoldásra vár

Nincs világítás a villamosmegállóban

A Kőbányai út 31. villamosmegálló, egyik oldalán sincs megállóhelyi világítás. Ez balesetveszélyes, főleg az egyik oldalon, mivel nincs elegendő fény, hogy biztonságosan lehessen várni a villamost, mint a többi villamos megállóban ezen a vonalon. Kérem a BKV-t végezze el a világítás telepítését! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 31.

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033285-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092716
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére