Megoldott

Baleset utáni megrongálódótt járda, oszlopok

Anonim Járókelő

Kb. 1 hónapja valószínűsíthetően baleset következtében megrongálódott a Garas utca - Fillér utca sarkán található járda, illetve több oszlop is kidőlt.
Fontos lenne az utca rendezettsége, illetve balesetveszély miatt a mielőbbi helyreállítás.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Garas u. 20

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlopok kijavítása megtörtént.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését! A Műszaki Osztály begyűjtötte a parkolásgátló oszlopokat, amelyek pótlását megrendelte.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére