Válaszra vár

Szétesett

Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Viziorgona utca 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Reményi Konrád hozzászólt a bejelentéshez.

    És lehetőség szerint fát is ültessenek, mivel az elvileg üres fahely. Nálunk a műköves burkolatot a faültetés során eltávolították. 30 évvel ezelőtt sokfelé helyeztek ki ilyen műköves burkolatot.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Berend utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen elhanyagolt komposztpont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kupac ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Mókus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére