Megoldásra vár

Törött virágláda

A szabálytalan, nemtörődöm parkolás következtében összetört egy kő (beton?) virágláda a Bródy Sándor utca - Puskin utca sarkon. A virágláda elméletileg a térkőhöz van rögzítve, pont a szabálytalan, járdán való parkolás megakadályozása miatt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 12

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Kell egy két poller köré, mint a másik oldalon...
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az ügyben megtettük a feljelentést.
    Tisztelettel: JGK Zrt.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Acs Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült padok 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült padok 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült padok 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére