Válaszra vár

Lezárt közterület, felszántott járda

Anonim Járókelő

Elkerítettek egy területet ami korábban közterület volt, építési tábla nincs. A kerítés külső oldalán a korábbi gyalogút helyén kialakult ösvényt felszántották, így balesetveszélyes, kerékpárral pedig járhatatlan. A Tahi utcából a Vizafogó utcába erre lehet eljutni. Van a közelben egy aszfaltos járda a patak partján, ott viszont közvilágítás nincs.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító parkolóautomata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Katona József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszttörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Margitsziget / Margit híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére