Megoldásra vár

Kitört üveg a buszmegállóban

Anonim Járókelő

A 131, 46os busz Csömöri úti megálló üveg fala betört, üveg törmelék a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, János u. 126

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Publimont válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk a javításról.

    Tisztelettel:

    KOVÁCS LÁSZLÓ
    MŰSZAKI MUNKATÁRS

    Publimont Kft.

    H-1022 Budapest,

    Törökvész út 30/A

    laszlo.kovacs@publimont.h
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Publimont

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Gulácsy Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére