Megoldott

Kidöntött korlát a buszmegállóban

Anonim Járókelő

Még valamikor a nyáron, egy nemrég felújított buszmegálloba felrohant egy személyautó, és kidöntötte a korlátot. Sajnos azóta se állították helyre.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Csévéző u. 47

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Ezt időközben a bejelentésem után, nem sokkal kijavították. Már rendben van. Köszönöm.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közútnak kellene küldeni.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére