Megoldatlan

Kiszáradt, kidőlt

Kiszáradt és kidőlt a kis fa a buszmegállóban. Kérem, szíveskedjenek cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Rézvirág utca

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótlásról nem írtak. Megoldatlan.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092644 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely a Fővám téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére