Megoldásra vár

Villamos aluljáró tábla grafitis, olvashatatlan, leszedték

Anonim Járókelő

A mellékelt képeken is látható, hogy a tájékoztató táblák használhatatlanok, olvashatatlanok és nincs a helyén.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032956-003/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092626

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közú
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére