Megoldásra vár

Kitört, cserélendő fa

Anonim Járókelő

A lomtalanításkor megjelenő népség a facsemetét is elintézte, a ház sarkán levő kamera bizonyára felvette

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 68

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is megoldatlan. Mikor cserélik?
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00092613 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összetört korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Felesleges fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére