Megoldásra vár

Úthibák jelzése

Erdősor utca Csille utca - Tihanyi utca közötti szakaszának útburkolata évek óta rendkívül rossz állapotban van, a felújítása a közeljövőben vélhetően nem várható. Kérem a Budapest Közút FT Igazgatóságtól mellékelt rajzon lévő csomópontokban egyéb veszély jelzőtábla "úthibák" kiegészítő táblával kihelyezését.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 190

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba irodavezető Úr!

    Ezúton tájékoztatom arról, hogy a 2021. november 24. napján érkezett közérdekű bejelentése szerinti veszélyt jelző táblák és az „úthibák” kiegészítő táblák kihe
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Erdősor utca érintett szakasza a kerületi önkormányzat kezelésében van, így a veszélyt jelző táblák kihelyezése is az ő feladatuk.
    Észrevételét továbbítottuk részükre, és felké
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bánkuti Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsemmisült Kresz-tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére