Megoldásra vár

Elavult tájékoztatás

Tisztelt BKK!

Úgy látszik, a metrópótlás ütemváltása óta eltelt több mint 1 év alatt nem sikerült aktualizálni az aluljáró tájékoztató tábláit egy olyan központi helyen, mint a Nyugati pályaudvar.

Szeretném kérni, hogy végezzék el ezt az aktualizálást (az F kijárat pl. le van zárva).

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033003-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092609

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. A jelzett problémáról szakterületünk is tud, és mint ahogy az
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BKK! Úgy látszik, a metrópótlás ütemváltása óta eltelt több mint 1 év alatt nem sikerült aktualizálni az aluljáró tájékoztató tábláit egy olyan központi helyen, mint a Nyugati pályaudvar. Talán nem szükséges részletesen ecsetelni, hogy ez milyen képet fest a cégről. Elképzelhető, hogy mire eljut...

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ez is rossz helyen van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Eltűnt a jegyautomata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nem működik a mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére