Megoldott

Elhagyott autó

Több hónapja nem mozdul.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    HA használják, műszakija van, akkor szerintem megoldott.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szerkesztők!

    Ez megint egy felesleges bejelentés.
    Zárható. Ez nem "ügy".

    2022. január negyedikén ép az orrunk előtt állt be a tulajdonos a közeli parkolóhelyre, egyértelmű, hogy közlekedik...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy nagyobb részét.
    Valahol értem, hogy a jelenség zavarja, de érdemesebb lett volna először lekérdezni a kocsikat, és nem bejelenteni az összeset. 1-1 kocsi van ezek közül, amivel a hatóság tud majd...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez tényleg az egész utcát feljelentette?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség: 2023.05.19.
    Forgalmi állapot: A jármű forgalomban van
    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással rendelkezik: Igen
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére