Megoldatlan

Elhagyott autó

Több éve nem mozdul.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 5

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon valószínű, hogy a kormányrendelet lejártakor is meg fogjuk ezt a kocsit is találni itt.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség: 2021.11.25.
    Forgalmi állapot: A jármű forgalomban van
    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással rendelkezik: Nem
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére