Megoldott

Elhagyott autó

Évek óta nem mozdul, lehet lopott?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk.
    K...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértünk!

    A gépjármű műszakija még érvényes. Maradhat.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség: 2022.05.12.
    Forgalmi állapot: A jármű forgalomban van
    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással rendelkezik: Igen
    A jármű nem áll körözés alatt!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére