Megoldott

Magárahagyott autó

Több hónapja mozdulatlan ez az autó.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Segítünk!

    Még mielőtt bárki is pánikolna, hogy "a kocsi megint ott van!" - 2023 novemberig érvényes a friss műszaki vizsgája.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az egy gépjármű kapott felszólítást.
    Visszaellenőrzéskor már nem volt a helyszínen.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség: 2020.10.31.
    Forgalmi állapot: A jármű forgalomban van
    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással rendelkezik: Igen
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kisköre utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére